Výcvik nových žiakov 2023

Staň sa aj Ty pilotom balónov a naštartuj tak svoju novú kariéru !

Individuálne podmienky výcviku, osobný prístup podľa Vašich potrieb a možností. Možnosť získania pilotného preukazu úplne ZDARMA!

Začiatkom roka 2023 zahajujeme výcvik nových žiakov k získaniu preukazu pilota voľných balónov. V mesiacoch január až máj bude prebiehať výuka teórie (možné absolvovať aj on-line) a súčasne tiež letová prax, kde s inštruktorom nalietate 16 výcvikových hodín a svoj výcvik zakončíte prvým sólo letom v teplovzdušnom balóne.

Pre potreby našej spoločnosti by sme radi v budúcom roku vycvičili 6 až 10 nových pilotov do takmer všetkých regiónov celej Českej a Slovenskej republiky.

V Českej republike najmä: Praha, Karlštejn, Konopiště, Český raj, Liberec, Plzeň, Karlovy Vary, České Budejovice, Brno, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Ostrava, Frýdek Místek, Opava, Olomouc, Zlín, Breclav, Mikulov.

Na Slovensku najmä: Bratislava, Trnava, Nitra, Nové Zámky, Piešťany, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Martin, Prievidza, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice.

Dĺžka výcviku 3-6 mesiacov, za 12 mesiacov môžete byť komerčný pilot s nadštandardným mzdovým ohodnotením a benefitmi. Do Vašej domácej destinácie po získaní kvalifikácie komerčného pilota Vám dodáme balón, pasažierov a tiež sprievodné vozidlo k balónu, ktoré budete môcť využívať na lety balónom, ale aj na súkromné využitie.

Pre bližšie informácie a prípadné Vaše otázky k výcviku, nám prosím zašlite email na adresu: pilot@balony.eu

Libor Staňa, majiteľ spoločnosti