Penzión BalonCentrum Břestek

BalónCentrum je naše jedinečné zázemie pre balónové lietanie, ktoré inde nenájdete. Štýlový balónový zrub s penziónom, kde sa vám bude pri kávičke príjemne čakať až sa utíši vietor, aby sme mohli spolu odletieť. Po lete so svojimi priateľmi tu môžete osláviť svoj štastný návrat na zem, ochutnať miestne vína a skvelú domácu kuchyňu. Nikam sa nemusíte ponáhľať, do postele to budete mať len pár krokov. Užite si svoj let a odpočinok v novom zrubovom penzióne v obci Břestek v krásnej prírode na úpätí pohoria Chřiby.

Ideálne miesto pre vašu dovolenku, kde si naozaj odpočiniete a radi sa sem budete vracať. Pobyt je vhodný ako darček. Využite možnosti obdarovať svojich blízkych pobytovým balíčkom spojeným so skvelým zážitkom - letom v balóne.

Snažíme sa pre návštevníkov vytvárať príjemné priateľské prostredie doplnené kvalitnými službami tak, aby si oddýchli od každodenných starostí a stresu. Príďte a uvidíte sami, že táto snaha sála z každej z našich izieb, ktoré hosťom ponúkame.

Ponúkame možnosť ubytovania pre 28 osôb v nových dvojlôžkových a štvorlôžkových izbách hotelového typu.

Každá z izieb je vybavená sprchou, toaletou, LCD televízorom a klimatizáciou. Po celom penzióne sa pripojíte bezdrôtovo k internetu prostredníctvom WiFi.

balon Penzión BalonCentrum apartman Apartmánový dom autokemp Autokemp