Reklamný let balónom

Balon ako nosič Vašej reklamy

Prelet balóna nad mestom alebo dedinou nikde neunikne pozornosti obyvateľov, ktorí si balón nad ich hlavou vyfotí alebo natočí a následne posielajú alebo ukazujú fotografie svojim priateľom a šíria tak ďalej nenásilnou formou reklamné oznámenie, ktoré nesie balón na svojom obale.

Veľkou devízou tejto investície je, že Váš balón môže byť vo vzduchu bez toho aby ste platili náklady na prevádzku, tie platia pasažieri, ktorí si zakúpia letenku na vyhliadkový let. Preto je teplovzdušný balón skvelým a veľmi efektívnym reklamným médiom. Ak si chcete zaobstarať vlastný balón alebo sa Vaša firma chce zaradiť medzi firmy, ktoré sa môžu pochváliť takou prestížnou záležitosťou ako je teplovzdušný balón v dizajne a s logom Vašej spoločnosti, obráťte sa na nás. Radi Vám ponúkneme spoluprácu pri kúpe alebo prevádzku balóna. Pripravíme pre vás výberové konanie na dodávateľa balóna z troch najväčších európskych výrobcov.

Propagačné vzlety či reklamné lety balónom s transparentom

Na teplovzdušný balón je možné pripevniť transparent o veľkosti až 40 m2 alebo transparent na kôš o veľkosti 2 m2.

Cena reklamy na balóne

Cena takýchto vzletov sa pohybuje okolo 640 až 960 EUR za let .

Na konkrétnu akciu Vám radi pripravíme cenovú kalkuláciu. Kontaktovať nás môžete telefonicky na čísle +421 2 4463 2069 alebo e-mailom na info@balony.sk

Výrobcovia balónov

Buďte prvý a pred Vašou konkurenciou!

Fotogaléria

BalonCentrum Břestek


PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

14.11.2018

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

5.3.2017

Slnečné a letové počasie nám umožnilo uskutočniť prelet Vysokých Tatier.

2.3.2018

Nová balonárska sezóna sa nezadržitelne blíži a opäť vyrážame na úspešnú BALONY.EU TOUR 2018 po Českej a Slovenskej republike. Letos sezónu začíname už 10.3.2018 v Tatrách.

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-