Reklamný let balónom

Balon ako nosič Vašej reklamy

Prelet balóna nad mestom alebo dedinou nikde neunikne pozornosti obyvateľov, ktorí si balón nad ich hlavou vyfotí alebo natočí a následne posielajú alebo ukazujú fotografie svojim priateľom a šíria tak ďalej nenásilnou formou reklamné oznámenie, ktoré nesie balón na svojom obale.

Veľkou devízou tejto investície je, že Váš balón môže byť vo vzduchu bez toho aby ste platili náklady na prevádzku, tie platia pasažieri, ktorí si zakúpia letenku na vyhliadkový let. Preto je teplovzdušný balón skvelým a veľmi efektívnym reklamným médiom. Ak si chcete zaobstarať vlastný balón alebo sa Vaša firma chce zaradiť medzi firmy, ktoré sa môžu pochváliť takou prestížnou záležitosťou ako je teplovzdušný balón v dizajne a s logom Vašej spoločnosti, obráťte sa na nás. Radi Vám ponúkneme spoluprácu pri kúpe alebo prevádzku balóna. Pripravíme pre vás výberové konanie na dodávateľa balóna z troch najväčších európskych výrobcov.

Propagačné vzlety či reklamné lety balónom s transparentom

Na teplovzdušný balón je možné pripevniť transparent o veľkosti až 40 m2 alebo transparent na kôš o veľkosti 2 m2.

Cena reklamy na balóne

Cena takýchto vzletov sa pohybuje okolo 640 až 960 EUR za let .

Na konkrétnu akciu Vám radi pripravíme cenovú kalkuláciu. Kontaktovať nás môžete telefonicky na čísle +421 2 4463 2069 alebo e-mailom na info@balony.sk

Výrobcovia balónov

Buďte prvý a pred Vašou konkurenciou!

Fotogaléria

BalonCentrum Břestek


PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

18.4.2017

Novú balonářskou sezónu sme zahájili krstom dvoch nových balónov v našej flotile.

30.1.2017

Sneh, obloha bez mráčika, nádherné panorámatá Tatier, skvelí pasažieri a skúsená posádka, to bol prekrásny let balónom v Tatrách.

25.1.2017

Balónová fiesta vo Filzmoos prebieha za nádherného slnečného počasia, kráných letov a dobrej nálady.

5.1.2017

V termíne 21-28 / 01/2017 sa posádky BALONY.SK zúčastňujú zimné balónové fiesty v rakúskych Alpách vo Filzmoos.

6.12.2016

Tohtoročný prvý prelet alpských velikánov z Rakúska do Talianska sa nám nadmieru vydaril. Štart z letiska Niederöblarn v 8:30, pristátie v Pordenone o 12:10. Teplota na štarte -8 ° C, pristátie + 7 ° C. Maximálna výška letu 5 244 m (teplota -12 ° C), najvyššia rýchlosť 76,7 km / h.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-