Reklamné balóny

Prelet balóna nad mestom alebo dedinou nikde neunikne pozornosti obyvateľov, ktorí si balón nad ich hlavou vyfotia alebo natočia a následne posielajú alebo ukazujú fotografie svojim priateľom a šíria tak daľej nenásilnou formou reklamu, ktorú nesie balón na svojom obale. Veľkou výhodou tejto investície je, že váš balón môže byť vo vzduchu aj bez toho aby ste platili náklady na prevádzku, tie platia pasažieri, ktorí si kúpia letenku na vyhliadkový let. Preto je teplovzdušný balón skvelým a veľmi efektívnym reklamným médiom. Pokiaľ si chcete zaobstarať vlastný balón alebo sa Vaša firma chce zaradiť medzi TOP firmy, ktoré sa môžu pochváliť takou prestížnou záležitosťou ako je teplovzdušný balón vo farbách a s logom Vašej spoločnosti, obráťte sa na nás. Radi Vám poskytneme spoluprácu pri kúpe či prevádzkovaní balóna. Pripravíme pre vás výberové konanie na dodávateľa balóna z 3 najväčších európskych výrobcov balónov.


Výrobcovia balónov:

www.kubicekballoons.cz
www.ultramagic.com
www.cameronballoons.com

 

Buďte prví a pred Vašou konkurenciou!


PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

18.4.2017

Novú balonářskou sezónu sme zahájili krstom dvoch nových balónov v našej flotile.

30.1.2017

Sneh, obloha bez mráčika, nádherné panorámatá Tatier, skvelí pasažieri a skúsená posádka, to bol prekrásny let balónom v Tatrách.

25.1.2017

Balónová fiesta vo Filzmoos prebieha za nádherného slnečného počasia, kráných letov a dobrej nálady.

5.1.2017

V termíne 21-28 / 01/2017 sa posádky BALONY.SK zúčastňujú zimné balónové fiesty v rakúskych Alpách vo Filzmoos.

6.12.2016

Tohtoročný prvý prelet alpských velikánov z Rakúska do Talianska sa nám nadmieru vydaril. Štart z letiska Niederöblarn v 8:30, pristátie v Pordenone o 12:10. Teplota na štarte -8 ° C, pristátie + 7 ° C. Maximálna výška letu 5 244 m (teplota -12 ° C), najvyššia rýchlosť 76,7 km / h.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-