Reklamné balóny

Prelet balóna nad mestom alebo dedinou nikde neunikne pozornosti obyvateľov, ktorí si balón nad ich hlavou vyfotia alebo natočia a následne posielajú alebo ukazujú fotografie svojim priateľom a šíria tak daľej nenásilnou formou reklamu, ktorú nesie balón na svojom obale. Veľkou výhodou tejto investície je, že váš balón môže byť vo vzduchu aj bez toho aby ste platili náklady na prevádzku, tie platia pasažieri, ktorí si kúpia letenku na vyhliadkový let. Preto je teplovzdušný balón skvelým a veľmi efektívnym reklamným médiom. Pokiaľ si chcete zaobstarať vlastný balón alebo sa Vaša firma chce zaradiť medzi TOP firmy, ktoré sa môžu pochváliť takou prestížnou záležitosťou ako je teplovzdušný balón vo farbách a s logom Vašej spoločnosti, obráťte sa na nás. Radi Vám poskytneme spoluprácu pri kúpe či prevádzkovaní balóna. Pripravíme pre vás výberové konanie na dodávateľa balóna z 3 najväčších európskych výrobcov balónov.


Výrobcovia balónov:

www.kubicekballoons.cz
www.ultramagic.com
www.cameronballoons.com

 

Buďte prví a pred Vašou konkurenciou!


PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

5.3.2017

Slnečné a letové počasie nám umožnilo uskutočniť prelet Vysokých Tatier.

2.3.2018

Nová balonárska sezóna sa nezadržitelne blíži a opäť vyrážame na úspešnú BALONY.EU TOUR 2018 po Českej a Slovenskej republike. Letos sezónu začíname už 10.3.2018 v Tatrách.

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

14.1.2018

Cez víkend sme využili krásneho zimného a letového počasia a opäť sme brázdili nebe nad Tatrami.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-