Prečo letieť s nami

 

- záruka kvality služby - počet predaných leteniek - každoročně sa v našich balónoch zvezú tisícky spokojných pasažierov v Slovenskej a Českej republike.

- u nás si môžete vybrať balón v ktorom poletíte - ak chcete letieť v menšom balóne pre 6 až 12 pasažierov prihláste sa na let v menšom balóne alebo požiadajte o naplánovanie letu vo väčšom balóne pre 12 až 20 pasažierov v Slovenskej a Česke republike.

- povolenie na Vyhliadkové lety balónom - Naša spoločnosť bude zatiaľ (do doby vystavenia vlastného oprávnenia) prevádzkovať lety balónom pod záštitou českej spoločnosti BALONY.EU,s.r.o, (www.balony.eu), ktorá 10.3.2009 obdržala súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky od leteckého úradu Slovenskej republiky. Súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky

 - nové moderné balóny - naše balóny sú nové, vybavené modernými technológiami. Priemerný vek našich balónov je 3 roky. viď. - sekcia naše balóny

- veľké koše - v našich nových balónoch môže letieť až 20 pasažierov + pilot. Pri tomto počte pasažierov budete mať v koši vždy dostatok miesta (v našom pohodlnom koši so špeciálnou kójou pre pilota a nádrže s plynom s oddeleným priestorom pre pasažierov budete mať kľud na popíjanie šampáňa). A s najväčšou pravdepodobnosťou poletíte v koši pri ešte menšom počte pasažierov a teda budete mať daleko viac priestoru ako u menších balónoch pre 6 až 12 pasažierov. Štandartne totiž plánujeme lety velkých pasažierských balónov na maximálnú obsadenosť balóna o 1 pasažiera menej ako je možné do balóna vziať. Na maximálny počet pasažierov letíme iba pokiaľ si nás na taký počet objedná samostatná skupina ľudí, ktorí chcú letieť v takomto počte a sú radi, že môžu letieť všetci spolu v jednom balóne a samozrejme to je pre nich aj viac finančne výhodné. Ale aj pri tomto maximálnom počte pasažierov máte dostatok miesta, minimálne rovnako ako v balóne pre 4 pasažierov. Výrobca balónov musí totiž dodržať predpis na minimálny priestor pre každého pasažiera v koši balóna.

Prax a skúsenosti

Naši piloti majú veľké skúsenosti, stovky nalietaných hodín a hlavne absolútny bezškodný priebeh na majetku a zdraví pasažierov či tretích osobách za celú dobu takmer 25-tich rokov prevádzkovania balónového lietania a pasažierských vyhliadkových letov.

BalonCentrum - penzion - restaurace

Za podpory evrópskej únie sme vybudovali BalonCentrum v atraktívnej oblasti hradu Buchlov. Od januára 2012 prevádzkujeme penzión s reštauráciou priamo na štartovnej ploche. Svoj let balónom si môžete naplánovať ako rodinný výlet na viacero dní a spojiť napríklad s návštevou hradu Buchlova alebo si vyberiete ďalšie tipy na výlet z BalonCentra. Pri čakaní na štart balóna si budete môcť dať šálku kávy a po romantickom lete balónom v okolí hradu Buchlova padne vhod dobrá večera. Toto všetko Vám ponúka naše BalonCentrum www.baloncentrum.eu

 

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

17.7.2019

Využite našu prázdninovú akciu na let balónom za akčnú cenu 129 EUR.

3.4.2019

Môžeme tu letieť napríklad sto krát, ale tento pohľad sa nám nikdy neomrzí. Nádhera. Leťte s nami balónom cez Tatry i vy.

1.3.2019

Cez víkend sme využili krásneho zimného, slnečného a letového počasie a tak sme s našimi balóny opäť brázdili modré nebo nad Vysokými Tatrami.

30.1.2019

Posádka BALONY.EU sa po vydarenej Fieste vo Filzmoos presunie do Zell am See, a to v termíne od 4.-8.2.2019. Lietať budeme v závislosti na letovom počasí a letových podmienkach.

21.1.2019

Opäť po roku na mieste činu! V dňoch 19-26 / 01/2019 prebieha zimná balónová fiesta v rakúskom Filzmoos!

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-