Prečo letieť s nami

 

- záruka kvality služby - počet predaných leteniek - každoročně sa v našich balónoch zvezú tisícky spokojných pasažierov v Slovenskej a Českej republike.

- u nás si môžete vybrať balón v ktorom poletíte - ak chcete letieť v menšom balóne pre 6 až 12 pasažierov prihláste sa na let v menšom balóne alebo požiadajte o naplánovanie letu vo väčšom balóne pre 12 až 20 pasažierov v Slovenskej a Česke republike.

- povolenie na Vyhliadkové lety balónom - Naša spoločnosť bude zatiaľ (do doby vystavenia vlastného oprávnenia) prevádzkovať lety balónom pod záštitou českej spoločnosti BALONY.EU,s.r.o, (www.balony.eu), ktorá 10.3.2009 obdržala súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky od leteckého úradu Slovenskej republiky. Súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky

 - nové moderné balóny - naše balóny sú nové, vybavené modernými technológiami. Priemerný vek našich balónov je 3 roky. viď. - sekcia naše balóny

- veľké koše - v našich nových balónoch môže letieť až 20 pasažierov + pilot. Pri tomto počte pasažierov budete mať v koši vždy dostatok miesta (v našom pohodlnom koši so špeciálnou kójou pre pilota a nádrže s plynom s oddeleným priestorom pre pasažierov budete mať kľud na popíjanie šampáňa). A s najväčšou pravdepodobnosťou poletíte v koši pri ešte menšom počte pasažierov a teda budete mať daleko viac priestoru ako u menších balónoch pre 6 až 12 pasažierov. Štandartne totiž plánujeme lety velkých pasažierských balónov na maximálnú obsadenosť balóna o 1 pasažiera menej ako je možné do balóna vziať. Na maximálny počet pasažierov letíme iba pokiaľ si nás na taký počet objedná samostatná skupina ľudí, ktorí chcú letieť v takomto počte a sú radi, že môžu letieť všetci spolu v jednom balóne a samozrejme to je pre nich aj viac finančne výhodné. Ale aj pri tomto maximálnom počte pasažierov máte dostatok miesta, minimálne rovnako ako v balóne pre 4 pasažierov. Výrobca balónov musí totiž dodržať predpis na minimálny priestor pre každého pasažiera v koši balóna.

Prax a skúsenosti

Naši piloti majú veľké skúsenosti, stovky nalietaných hodín a hlavne absolútny bezškodný priebeh na majetku a zdraví pasažierov či tretích osobách za celú dobu takmer 25-tich rokov prevádzkovania balónového lietania a pasažierských vyhliadkových letov.

BalonCentrum - penzion - restaurace

Za podpory evrópskej únie sme vybudovali BalonCentrum v atraktívnej oblasti hradu Buchlov. Od januára 2012 prevádzkujeme penzión s reštauráciou priamo na štartovnej ploche. Svoj let balónom si môžete naplánovať ako rodinný výlet na viacero dní a spojiť napríklad s návštevou hradu Buchlova alebo si vyberiete ďalšie tipy na výlet z BalonCentra. Pri čakaní na štart balóna si budete môcť dať šálku kávy a po romantickom lete balónom v okolí hradu Buchlova padne vhod dobrá večera. Toto všetko Vám ponúka naše BalonCentrum www.baloncentrum.eu

 

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

3.4.2019

Môžeme tu letieť napríklad sto krát, ale tento pohľad sa nám nikdy neomrzí. Nádhera. Leťte s nami balónom cez Tatry i vy.

1.3.2019

Cez víkend sme využili krásneho zimného, slnečného a letového počasie a tak sme s našimi balóny opäť brázdili modré nebo nad Vysokými Tatrami.

30.1.2019

Posádka BALONY.EU sa po vydarenej Fieste vo Filzmoos presunie do Zell am See, a to v termíne od 4.-8.2.2019. Lietať budeme v závislosti na letovom počasí a letových podmienkach.

21.1.2019

Opäť po roku na mieste činu! V dňoch 19-26 / 01/2019 prebieha zimná balónová fiesta v rakúskom Filzmoos!

11.1.2019

Obdobie od novembra do februára je ideálne počasie na lety balónom v rakúskych Alpách. Ponúkame Vám tak možnosť zúčastniť sa až 5 hodinového preletu alpského pohoria z Rakúska do Talianska alebo môžete absolvovať 2 hodinový let s hromadným štartom ďalších až 50-tich balónov vo Filzmoos a zažiť tak výnimočný zážitok z letu balónom v Alpách.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-