Prečo letieť s nami

 

- záruka kvality služby - počet predaných leteniek - každoročně sa v našich balónoch zvezú tisícky spokojných pasažierov v Slovenskej a Českej republike.

- u nás si môžete vybrať balón v ktorom poletíte - ak chcete letieť v menšom balóne pre 4 až 5 pasažierov prihláste sa na let v menšom balóne alebo požiadajte o naplánovanie letu vo väčšom balóne pre 7 až 16 pasažierov v Slovenskej a Česke republike.

- povolenie na Vyhliadkové lety balónom - Naša spoločnosť bude zatiaľ (do doby vystavenia vlastného oprávnenia) prevádzkovať lety balónom pod záštitou českej spoločnosti BALONY.EU,s.r.o, (www.balony.eu), ktorá 10.3.2009 obdržala súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky od leteckého úradu Slovenskej republiky. Súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky

 - nové moderné balóny - naše balóny sú nové, vybavené modernými technológiami. Priemerný vek našich balónov je 3 roky. viď. - sekcia naše balóny

- veľké koše - v našich nových balónoch môže letieť až 16 pasažierov + pilot. Pri tomto počte pasažierov budete mať v koši vždy dostatok miesta ( v našom pohodlnom koši so špeciálnou kójou pre pilota a nádrže s plynom s oddeleným priestorom pre pasažierov budete mať kľud na popíjanie šampáňa). A s najväčšou pravdepodobnosťou poletíte v koši pri ešte menšom počte pasažierov a teda budete mať daleko viac priestoru ako u menších balónoch pre 3-5 pasažierov. Štandartne totiž plánujeme lety velkých pasažierských balónov na maximálnú obsadenosť balóna o 1 pasažiera menej ako je možné do balóna vziať. Na maximálny počet pasažierov letíme iba pokiaľ si nás na taký počet objedná samostatná skupina ľudí, ktorí chcú letieť v takomto počte a sú radi, že môžu letieť všetci spolu v jednom balóne a samozrejme to je pre nich aj viac finančne výhodné. Ale aj pri tomto maximálnom počte pasažierov máte dostatok miesta, minimálne rovnako ako v balóne pre 4 pasažierov. Výrobca balónov musí totiž dodržať predpis na minimálny priestor pre každého pasažiera v koši balóna.

Prax a skúsenosti

Naši piloti majú veľké skúsenosti, stovky nalietaných hodín a hlavne absolútny bezškodný priebeh na majetku a zdraví pasažierov či tretích osobách za celú dobu takmer 16-tich rokov prevádzkovania balónového lietania a pasažierských vyhliadkových letov.

BalonCentrum - penzion - restaurace

Za podpory evrópskej únie sme vybudovali BalonCentrum v atraktívnej oblasti hradu Buchlov. Od januára 2012 prevádzkujeme penzión s reštauráciou priamo na štartovnej ploche. Svoj let balónom si môžete naplánovať ako rodinný výlet na viacero dní a spojiť napríklad s návštevou hradu Buchlova alebo si vyberiete ďalšie tipy na výlet z BalonCentra. Pri čakaní na štart balóna si budete môcť dať šálku kávy a po romantickom lete balónom v okolí hradu Buchlova padne vhod dobrá večera. Toto všetko Vám ponúka naše BalonCentrum www.baloncentrum.eu

 

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

14.11.2018

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

5.3.2017

Slnečné a letové počasie nám umožnilo uskutočniť prelet Vysokých Tatier.

2.3.2018

Nová balonárska sezóna sa nezadržitelne blíži a opäť vyrážame na úspešnú BALONY.EU TOUR 2018 po Českej a Slovenskej republike. Letos sezónu začíname už 10.3.2018 v Tatrách.

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-