Prečo letieť s nami

 

- záruka kvality služby - počet predaných leteniek - každoročně sa v našich balónoch zvezú tisícky spokojných pasažierov v Slovenskej a Českej republike.

- u nás si môžete vybrať balón v ktorom poletíte - ak chcete letieť v menšom balóne pre 4 až 5 pasažierov prihláste sa na let v menšom balóne alebo požiadajte o naplánovanie letu vo väčšom balóne pre 7 až 16 pasažierov v Slovenskej a Česke republike.

- povolenie na Vyhliadkové lety balónom - Naša spoločnosť bude zatiaľ (do doby vystavenia vlastného oprávnenia) prevádzkovať lety balónom pod záštitou českej spoločnosti BALONY.EU,s.r.o, (www.balony.eu), ktorá 10.3.2009 obdržala súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky od leteckého úradu Slovenskej republiky. Súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky

 - nové moderné balóny - naše balóny sú nové, vybavené modernými technológiami. Priemerný vek našich balónov je 3 roky. viď. - sekcia naše balóny

- veľké koše - v našich nových balónoch môže letieť až 16 pasažierov + pilot. Pri tomto počte pasažierov budete mať v koši vždy dostatok miesta ( v našom pohodlnom koši so špeciálnou kójou pre pilota a nádrže s plynom s oddeleným priestorom pre pasažierov budete mať kľud na popíjanie šampáňa). A s najväčšou pravdepodobnosťou poletíte v koši pri ešte menšom počte pasažierov a teda budete mať daleko viac priestoru ako u menších balónoch pre 3-5 pasažierov. Štandartne totiž plánujeme lety velkých pasažierských balónov na maximálnú obsadenosť balóna o 1 pasažiera menej ako je možné do balóna vziať. Na maximálny počet pasažierov letíme iba pokiaľ si nás na taký počet objedná samostatná skupina ľudí, ktorí chcú letieť v takomto počte a sú radi, že môžu letieť všetci spolu v jednom balóne a samozrejme to je pre nich aj viac finančne výhodné. Ale aj pri tomto maximálnom počte pasažierov máte dostatok miesta, minimálne rovnako ako v balóne pre 4 pasažierov. Výrobca balónov musí totiž dodržať predpis na minimálny priestor pre každého pasažiera v koši balóna.

Prax a skúsenosti

Naši piloti majú veľké skúsenosti, stovky nalietaných hodín a hlavne absolútny bezškodný priebeh na majetku a zdraví pasažierov či tretích osobách za celú dobu takmer 16-tich rokov prevádzkovania balónového lietania a pasažierských vyhliadkových letov.

BalonCentrum - penzion - restaurace

Za podpory evrópskej únie sme vybudovali BalonCentrum v atraktívnej oblasti hradu Buchlov. Od januára 2012 prevádzkujeme penzión s reštauráciou priamo na štartovnej ploche. Svoj let balónom si môžete naplánovať ako rodinný výlet na viacero dní a spojiť napríklad s návštevou hradu Buchlova alebo si vyberiete ďalšie tipy na výlet z BalonCentra. Pri čakaní na štart balóna si budete môcť dať šálku kávy a po romantickom lete balónom v okolí hradu Buchlova padne vhod dobrá večera. Toto všetko Vám ponúka naše BalonCentrum www.baloncentrum.eu

 

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

18.4.2017

Novú balonářskou sezónu sme zahájili krstom dvoch nových balónov v našej flotile.

30.1.2017

Sneh, obloha bez mráčika, nádherné panorámatá Tatier, skvelí pasažieri a skúsená posádka, to bol prekrásny let balónom v Tatrách.

25.1.2017

Balónová fiesta vo Filzmoos prebieha za nádherného slnečného počasia, kráných letov a dobrej nálady.

5.1.2017

V termíne 21-28 / 01/2017 sa posádky BALONY.SK zúčastňujú zimné balónové fiesty v rakúskych Alpách vo Filzmoos.

6.12.2016

Tohtoročný prvý prelet alpských velikánov z Rakúska do Talianska sa nám nadmieru vydaril. Štart z letiska Niederöblarn v 8:30, pristátie v Pordenone o 12:10. Teplota na štarte -8 ° C, pristátie + 7 ° C. Maximálna výška letu 5 244 m (teplota -12 ° C), najvyššia rýchlosť 76,7 km / h.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-