Počasie pre lety balónom

Let balónom je závislý na priaznivom počasí, a preto veľmi dôsledne sledujeme jeho vývoj pred každým letom. Na prevedenie bezpečného letu s pasažiermi nesmie byť rýchlosť prízemného vetra väčšia ako 4 m/s, dážď, búrková činnosť v oblasti prevedenia plánovaného letu. Ďalej musia byť dodržané minimá spojené s bezpečným prevedením VFR letu s balónom. Minimálna dohľadnosť nesmie byť menšia ako 5 km a výška oblačnosti niššia ako 300 m. Konečné rozhodnutie o bezpečnom prevedení letu vždy rozhodne pilot, ktorý zároveň v plnej miere zodpovedá za bezpečné predenenie letu.


PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

14.1.2018

Cez víkend sme využili krásneho zimného a letového počasia a opäť sme brázdili nebe nad Tatrami.

4.1.2018

Sneh, obloha bez mráčika, nádherné panorámatá Tatier, skvelí pasažieri a skúsená posádka, to bol prekrásny let balónom v Tatrách.

27.11.2017

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

24.11.2017

V piatok sme zahájili zimnú sezónu expedičných letov v Tatrách krásnym preletom cez Kriváň, Rysy a Lomnický štít s pristátím v Landeku.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-