To tu ešte nebolo - FIRST CLASS

Uviedli sme do prevádzky nový balón s objemom 10 000 m3 (najväčší balón v Slovenskej a Českej republike). Spolu s novým balónom poskytujeme aj novú službu – let balónom 1.triedou. Na palube tohoto najväčšieho balóna bude po celú dobu letu okrem pilota aj steward, ktorý sa o Vás „pasažierov“ bude počas letu starať. Steward Vám ponúkne už v priebehu letu vychladené pivo, šampanské či nealkoholické nápoje a podá vám všetky informácie o lete a balónovom lietaní. V 1. Triede sa nastupuje pohodlne a to dverami!
 
Príplatok za túto službu = 0,-EUR.
 
Lietajte s nami balónom 1.Triedou!
 
Partnerom akcie je GAMBRINUS a BALÓNY KUBÍČEK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

14.11.2018

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

5.3.2017

Slnečné a letové počasie nám umožnilo uskutočniť prelet Vysokých Tatier.

2.3.2018

Nová balonárska sezóna sa nezadržitelne blíži a opäť vyrážame na úspešnú BALONY.EU TOUR 2018 po Českej a Slovenskej republike. Letos sezónu začíname už 10.3.2018 v Tatrách.

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom