To tu ešte nebolo - FIRST CLASS

Uviedli sme do prevádzky nový balón s objemom 10 000 m3 (najväčší balón v Slovenskej a Českej republike). Spolu s novým balónom poskytujeme aj novú službu – let balónom 1.triedou. Na palube tohoto najväčšieho balóna bude po celú dobu letu okrem pilota aj steward, ktorý sa o Vás „pasažierov“ bude počas letu starať. Steward Vám ponúkne už v priebehu letu vychladené pivo, šampanské či nealkoholické nápoje a podá vám všetky informácie o lete a balónovom lietaní. V 1. Triede sa nastupuje pohodlne a to dverami!
 
Príplatok za túto službu = 0,-EUR.
 
Lietajte s nami balónom 1.Triedou!
 
Partnerom akcie je GAMBRINUS a BALÓNY KUBÍČEK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

30.1.2019

Posádka BALONY.EU sa po vydarenej Fieste vo Filzmoos presunie do Zell am See, a to v termíne od 4.-8.2.2019. Lietať budeme v závislosti na letovom počasí a letových podmienkach.

21.1.2019

Opäť po roku na mieste činu! V dňoch 19-26 / 01/2019 prebieha zimná balónová fiesta v rakúskom Filzmoos!

11.1.2019

Obdobie od novembra do februára je ideálne počasie na lety balónom v rakúskych Alpách. Ponúkame Vám tak možnosť zúčastniť sa až 5 hodinového preletu alpského pohoria z Rakúska do Talianska alebo môžete absolvovať 2 hodinový let s hromadným štartom ďalších až 50-tich balónov vo Filzmoos a zažiť tak výnimočný zážitok z letu balónom v Alpách.

14.11.2018

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom