Svadba v balóne

Svoje ÁNO si v balóne nad BalonCentra vo Břestku povedali Lucie Miroslav.

Milá Veruska, báječný tabule Pilote, celý Tyme na Břestku :-)

Príde nám Tak Malo, aby sme povedali Len ďakujem, ZA na Všetko, čo ste pre nás urobili, za všetku snahu Vasu Starosť o Ak chcete, ABY náš svadobný deň był TAK Nádherný je nezabudnuteľný.
Ak chcete Čo sme mohli U vas prežiť, V profesionálnej NAS Tak významný brloh, sa nám zapísalo Nielen robiť našich spomienok, pivo Veľmi hlboko robiť našich sŕdc.
Cítili Sme sa u VÁS Ako u priateľov, ktorí Človek ZNA od nepamäti.
Úžasná práca celého tímov, Profesionálne Výkon pána pilota Stani Srdečný Pristup Verunka Nechalové JE neopísateľný.
Ste skvelí Ľudia Skvelé zohraný tím.
Pretože rovnako nenájdeme zadné Iné slovo, musíme použiť na proste, pivo z celého srdca mienené - Ďakujem.

Lucie Miroslav Tvardošovi

Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

14.11.2018

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

5.3.2017

Slnečné a letové počasie nám umožnilo uskutočniť prelet Vysokých Tatier.

2.3.2018

Nová balonárska sezóna sa nezadržitelne blíži a opäť vyrážame na úspešnú BALONY.EU TOUR 2018 po Českej a Slovenskej republike. Letos sezónu začíname už 10.3.2018 v Tatrách.

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-