Súhlas s prevádzkou balónov v SR

Naša spoločnosť bude zatiaľ (do doby vystavenia vlastného oprávnenia) prevádzkovať lety balónom pod záštitou českej spoločnosti ZEPELIN CZ,s.r.o, (www.balony.eu), ktorá 10.3.2009 obdržala súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky od leteckého úradu Slovenskej republiky.

 

Súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky

V súčasnej dobe majú oprávnenia na letecké práce - vyhliadkové lety balónom iba 3 firmy na Slovensku. Z toho iba naša spoločnosť má sídlo v Bratislave.

 

Pokiaľ nájdete na internete iné spoločnosti ponúkajúce lety balónom, napríklad za lacnejšie ceny, maly by na svojich stránkach prezentovať aj oprávnenia na letecké práce - vyhliadkové lety balónom a pojistné certifikáty prevádzkovaných balónov, ktoré kryjú tieto komerčné lety. Pokiaľ sa týmto neprezentujú, s najväčšou pravdepodobnosťou nemajú oprávnenie pre túto činnost a ani poisťovna nebude kryť prípadnú Vašu poistnú udalosť !

 

 

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

14.1.2018

Cez víkend sme využili krásneho zimného a letového počasia a opäť sme brázdili nebe nad Tatrami.

4.1.2018

Sneh, obloha bez mráčika, nádherné panorámatá Tatier, skvelí pasažieri a skúsená posádka, to bol prekrásny let balónom v Tatrách.

27.11.2017

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

24.11.2017

V piatok sme zahájili zimnú sezónu expedičných letov v Tatrách krásnym preletom cez Kriváň, Rysy a Lomnický štít s pristátím v Landeku.

18.4.2017

Novú balonářskou sezónu sme zahájili krstom dvoch nových balónov v našej flotile.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom