Súhlas s prevádzkou balónov v SR

Naša spoločnosť bude zatiaľ (do doby vystavenia vlastného oprávnenia) prevádzkovať lety balónom pod záštitou českej spoločnosti ZEPELIN CZ,s.r.o, (www.balony.eu), ktorá 10.3.2009 obdržala súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky od leteckého úradu Slovenskej republiky.

 

Súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky

V súčasnej dobe majú oprávnenia na letecké práce - vyhliadkové lety balónom iba 3 firmy na Slovensku. Z toho iba naša spoločnosť má sídlo v Bratislave.

 

Pokiaľ nájdete na internete iné spoločnosti ponúkajúce lety balónom, napríklad za lacnejšie ceny, maly by na svojich stránkach prezentovať aj oprávnenia na letecké práce - vyhliadkové lety balónom a pojistné certifikáty prevádzkovaných balónov, ktoré kryjú tieto komerčné lety. Pokiaľ sa týmto neprezentujú, s najväčšou pravdepodobnosťou nemajú oprávnenie pre túto činnost a ani poisťovna nebude kryť prípadnú Vašu poistnú udalosť !

 

 

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

30.1.2019

Posádka BALONY.EU sa po vydarenej Fieste vo Filzmoos presunie do Zell am See, a to v termíne od 4.-8.2.2019. Lietať budeme v závislosti na letovom počasí a letových podmienkach.

21.1.2019

Opäť po roku na mieste činu! V dňoch 19-26 / 01/2019 prebieha zimná balónová fiesta v rakúskom Filzmoos!

11.1.2019

Obdobie od novembra do februára je ideálne počasie na lety balónom v rakúskych Alpách. Ponúkame Vám tak možnosť zúčastniť sa až 5 hodinového preletu alpského pohoria z Rakúska do Talianska alebo môžete absolvovať 2 hodinový let s hromadným štartom ďalších až 50-tich balónov vo Filzmoos a zažiť tak výnimočný zážitok z letu balónom v Alpách.

14.11.2018

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom