Súhlas s prevádzkou balónov v SR

Naša spoločnosť bude zatiaľ (do doby vystavenia vlastného oprávnenia) prevádzkovať lety balónom pod záštitou českej spoločnosti ZEPELIN CZ,s.r.o, (www.balony.eu), ktorá 10.3.2009 obdržala súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky od leteckého úradu Slovenskej republiky.

 

Súhlas s prevádzkou balónov na území Slovenskej republiky

V súčasnej dobe majú oprávnenia na letecké práce - vyhliadkové lety balónom iba 3 firmy na Slovensku. Z toho iba naša spoločnosť má sídlo v Bratislave.

 

Pokiaľ nájdete na internete iné spoločnosti ponúkajúce lety balónom, napríklad za lacnejšie ceny, maly by na svojich stránkach prezentovať aj oprávnenia na letecké práce - vyhliadkové lety balónom a pojistné certifikáty prevádzkovaných balónov, ktoré kryjú tieto komerčné lety. Pokiaľ sa týmto neprezentujú, s najväčšou pravdepodobnosťou nemajú oprávnenie pre túto činnost a ani poisťovna nebude kryť prípadnú Vašu poistnú udalosť !

 

 

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

14.11.2018

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

5.3.2017

Slnečné a letové počasie nám umožnilo uskutočniť prelet Vysokých Tatier.

2.3.2018

Nová balonárska sezóna sa nezadržitelne blíži a opäť vyrážame na úspešnú BALONY.EU TOUR 2018 po Českej a Slovenskej republike. Letos sezónu začíname už 10.3.2018 v Tatrách.

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom