Odlietame na prázdniny! Slávime, oslavujte s nami!

Odlietame na prázdniny! Deti oslavuje koniec školského roka a začiatok prázdnin, ale my slávime predovšetkým nový prírastok do našej balónové flotily. Príďte sa pozrieť alebo aj preletieť v najväčšom balóne v strednej Európe! Služba stevardky je samozrejmosťou a Vy si tak už za letu môžete tieto krásne okamihy vychutnať s pohárom šampanského. V rámci tejto akcie Vám ponúkame letenku do veľkých balónov za 80 € /os.

Termín konania akcie je 3-6.7.2015 v priestoroch BalonCentra vo Břestku. Pripravujeme sprievodný program pre deti i dospelých.

V prípade neuskutočnenia letu balónom v priebehu konania akcie môžete letenky využiť pri lete z BalonCentra Břestek vo všedné dni PO-ČT.

Vizuál nového balóna

Nový balón BALONY.EU Nový balón BALONY.EU Nový balón BALONY.EU

Technické informácie

Imatrikulačná značka: OK-1501
Veľkosť: 12 000 m3
Počet pasažierov: 24 osôb
Rok výroby: 06/2015
Výrobce: www.kubicekballoons.cz

Fotogaléria

Penzion BalonCentrum Břestek Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

14.11.2018

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

5.3.2017

Slnečné a letové počasie nám umožnilo uskutočniť prelet Vysokých Tatier.

2.3.2018

Nová balonárska sezóna sa nezadržitelne blíži a opäť vyrážame na úspešnú BALONY.EU TOUR 2018 po Českej a Slovenskej republike. Letos sezónu začíname už 10.3.2018 v Tatrách.

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom