Lietajte s nami balónom 1.triedou!

Let balónom v prvej triede so stewardkou, šampanským a chladenými  nápojmi na palube počas celého letu.

Akčné ceny leteniek pre lety  1.triedou:

1 os. = 150 EUR

2 os. = 290 EUR (145 EUR/os.)

3 os. = 420 EUR (140 EUR/os.)

4 os. = 540 EUR (135 EUR/os.)

5 os. = 650 EUR (130 EUR/os.)

6 os. = 750 EUR (125 EUR/os.)

7 os. = 840 EUR (120 EUR/os.)

8 os. = 920 EUR (115 EUR/os.)

 

Akčná cena platí iba pre balón FIRST CLASS s objemom 10 000 m3 (najväčší balón v Slovenskej a Českej republike). Spolu s novým balónom poskytujeme aj novú službu – let balónom 1.triedou. Na palube tohoto najväčšieho balóna bude po celú dobu letu okrem pilota aj stewardka, ktorá sa o Vás „pasažierov“ bude počas letu starať. Stewardka Vám ponúkne už v priebehu letu vychladené pivo, šampanské či nealkoholické nápoje a podá vám všetky informácie o lete a balónovom lietaní. V 1. Triede sa nastupuje pohodlne a to dverami!

Prečo letieť s nami?

 

Akcia  je určená len pre lety v balóne "FIRST CLASS" pre 12 až 16 pasažierov v lokalite Bratislava, Trnava, Pieš‘tany, Nitra a okolie.


 

Napsali o nás:

Deník Blesk

Deník Právo

Deník Mladá Fronta

Zľavy sa nedajú sčítať.
Akcia platí do odvolania.

Prihlásenie



Registrácia


Novinky

22.7.2010

0 ročník mezinárodný BALONY.EU festival Buchlov 2010

Pozývame Vás na 1. medzinárodný BALONY.EU festival Buchlov2010, ktorý sa uskutoční v krásnom prostredí Chřibů v obci Břestek pod hradom Buchlov v termíne 13.8.2010 – 15.8.2010.

2.7.2010

Svatba v balóne

Asi kilometer nad zemou, v našich horkovzdušných balónoch, si v piatok zavčas ráno na juhu Moravy povedali svoje áno dvaja snúbenci.

Lety balónom v Stupave

Príďte si zalietať do Stupavy na INTERSPORT Stupava Trophy 2010

Zobraziť všetky novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes...!

 

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.

 

 

Akceptujeme tieto platobne karty:

 

Darujte zážitok - let balónom!