Leťte najväčším balónom v strednej Európe

Len u nás si môžete vybrať z najširšej ponuky leteniek. Chcete letieť "Airbusom" prvou triedou sa letuškou na palube a pritom mať najlacnejšie letenku v SR?

Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem

Alebo chcete najlepšiu cenu letenky, ale letieť v balóne strednej alebo menšej veľkosti?
V prípade, že chcete súkromný let len pre Vás a Vašich priateľov, vyberte si zo širokej ponuky pre 2, 4, 6, 8 alebo napríklad až 24 osôb, so štartom treba u Vás doma na záhrade alebo si urobte rodinný výlet s letom balónom a ubytujte sa u nás v BalonCentra a okrem samotného letu načerpajte atmosféru balónového lietania v našej štýlovej balónové krčmičke.

Pri pobyte u nás nezabudnite navštíviť hrad Buchlov, zámok Buchlovice, baziliku na Velehrade, Archeoskanzen a Živú vodu v obci Modrá, Kovo ZOO v Starom Meste alebo skutočné ZOO v Lesnej.

Akčná cena 85 €
Pôvodná cena 129 €
Let balónom z BalonCentra Let z BalonCentra
Akčná cena 99 €
Pôvodná cena 169 €
Let balónom Štandard Let balónom Štandard

Viete, že?

  • Prevádzkujeme 12 balónov a súčasne môže ísť do vzduchu až 98 pasažierov naraz iba v našich balónoch.
  • Náš nový balón "Airbus" pre až 24 cestujúcich je ako vôbec prvý balón ČR a SR vybavený kotviacimi pásy pre pasažierov a pilotov. Investovali sme do Vášho bezpečia a tiež sa budete počas letu cítiť bezpečnejšie, uvoľnenejšie. Vyskúšajte náš nový "Airbus"!

Penzion BalonCentrum Břestek - let balonem Penzion BalonCentrum Břestek - let balonem Penzion BalonCentrum Břestek - let balonem

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

5.3.2017

Slnečné a letové počasie nám umožnilo uskutočniť prelet Vysokých Tatier.

2.3.2018

Nová balonárska sezóna sa nezadržitelne blíži a opäť vyrážame na úspešnú BALONY.EU TOUR 2018 po Českej a Slovenskej republike. Letos sezónu začíname už 10.3.2018 v Tatrách.

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

14.1.2018

Cez víkend sme využili krásneho zimného a letového počasia a opäť sme brázdili nebe nad Tatrami.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom