Leťte najväčším balónom v strednej Európe

Len u nás si môžete vybrať z najširšej ponuky leteniek. Chcete letieť "Airbusom" prvou triedou sa letuškou na palube a pritom mať najlacnejšie letenku v SR?

Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem Let balonem nad Buchlovem

Alebo chcete najlepšiu cenu letenky, ale letieť v balóne strednej alebo menšej veľkosti?
V prípade, že chcete súkromný let len pre Vás a Vašich priateľov, vyberte si zo širokej ponuky pre 2, 4, 6, 8 alebo napríklad až 24 osôb, so štartom treba u Vás doma na záhrade alebo si urobte rodinný výlet s letom balónom a ubytujte sa u nás v BalonCentra a okrem samotného letu načerpajte atmosféru balónového lietania v našej štýlovej balónové krčmičke.

Pri pobyte u nás nezabudnite navštíviť hrad Buchlov, zámok Buchlovice, baziliku na Velehrade, Archeoskanzen a Živú vodu v obci Modrá, Kovo ZOO v Starom Meste alebo skutočné ZOO v Lesnej.

Akčná cena 85 €
Pôvodná cena 129 €
Let balónom z BalonCentra Let z BalonCentra
Akčná cena 99 €
Pôvodná cena 169 €
Let balónom Štandard Let balónom Štandard

Viete, že?

  • Prevádzkujeme 12 balónov a súčasne môže ísť do vzduchu až 98 pasažierov naraz iba v našich balónoch.
  • Náš nový balón "Airbus" pre až 24 cestujúcich je ako vôbec prvý balón ČR a SR vybavený kotviacimi pásy pre pasažierov a pilotov. Investovali sme do Vášho bezpečia a tiež sa budete počas letu cítiť bezpečnejšie, uvoľnenejšie. Vyskúšajte náš nový "Airbus"!

Penzion BalonCentrum Břestek - let balonem Penzion BalonCentrum Břestek - let balonem Penzion BalonCentrum Břestek - let balonem

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

30.1.2019

Posádka BALONY.EU sa po vydarenej Fieste vo Filzmoos presunie do Zell am See, a to v termíne od 4.-8.2.2019. Lietať budeme v závislosti na letovom počasí a letových podmienkach.

21.1.2019

Opäť po roku na mieste činu! V dňoch 19-26 / 01/2019 prebieha zimná balónová fiesta v rakúskom Filzmoos!

11.1.2019

Obdobie od novembra do februára je ideálne počasie na lety balónom v rakúskych Alpách. Ponúkame Vám tak možnosť zúčastniť sa až 5 hodinového preletu alpského pohoria z Rakúska do Talianska alebo môžete absolvovať 2 hodinový let s hromadným štartom ďalších až 50-tich balónov vo Filzmoos a zažiť tak výnimočný zážitok z letu balónom v Alpách.

14.11.2018

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom