Hľadáme spolupracovníkov

Hľadáme nových spolupracovníkov na pozície doprovodné vozidlo balóna z okolia Piešťan a Bratislavy. Ak máte vodičský preukaz C+E môžete počas víkendov a popoludní zaujímavo využiť svoj voľný čas a samozrejme si aj privyrobiť a to pri lietaní s teplovzdyšným balónom. Vašou úlohou bude pomoc pri príprave balóna na štart, potom šoférovanie doprovodného vozidla na miesto pristátia balóna a tam následné zloženie balóna do prívesného vozíka.

Ak vás ponuka zaujala napíšte nám o sebe prípadne pošlite svoj životopis mail na: info@balony.sk

 

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

5.3.2017

Slnečné a letové počasie nám umožnilo uskutočniť prelet Vysokých Tatier.

2.3.2018

Nová balonárska sezóna sa nezadržitelne blíži a opäť vyrážame na úspešnú BALONY.EU TOUR 2018 po Českej a Slovenskej republike. Letos sezónu začíname už 10.3.2018 v Tatrách.

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

14.1.2018

Cez víkend sme využili krásneho zimného a letového počasia a opäť sme brázdili nebe nad Tatrami.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-