Francúzske balóny ponad Buchlovom

V týchto dňoch sme mali možnosť privítať francúzske posádky teplovzdušných balónov v BalonCentru vo Břestku. Medzi francúzskymi posádkami boli tiež potomkovia bratov Montgolfierových, priekopníkov balónového lietania. Roland a Étienne Mongolfier si svoj let ponad Buchlovom užili. Posádky balónov mali priaznivé počasie a po štarte od BalonCentra preleteli hrad Buchlov a pokračovali cez Chřiby smerom na severo-západ s pristátím v lokalite obce Litenčice. Odštartovalo celkom 7 balónov.

Francúzi ocenili zázemie BalonCentra vo Břestku a krásnu lokalitu na lietanie balónom s tým, že by sa budúci rok radi vrátili a odleteli tu viac letov.

Fotogaléria

Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove

Trajektórie letu

Let balonem na Buchlove

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

14.1.2018

Cez víkend sme využili krásneho zimného a letového počasia a opäť sme brázdili nebe nad Tatrami.

4.1.2018

Sneh, obloha bez mráčika, nádherné panorámatá Tatier, skvelí pasažieri a skúsená posádka, to bol prekrásny let balónom v Tatrách.

27.11.2017

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

24.11.2017

V piatok sme zahájili zimnú sezónu expedičných letov v Tatrách krásnym preletom cez Kriváň, Rysy a Lomnický štít s pristátím v Landeku.

18.4.2017

Novú balonářskou sezónu sme zahájili krstom dvoch nových balónov v našej flotile.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom