Francúzske balóny ponad Buchlovom

V týchto dňoch sme mali možnosť privítať francúzske posádky teplovzdušných balónov v BalonCentru vo Břestku. Medzi francúzskymi posádkami boli tiež potomkovia bratov Montgolfierových, priekopníkov balónového lietania. Roland a Étienne Mongolfier si svoj let ponad Buchlovom užili. Posádky balónov mali priaznivé počasie a po štarte od BalonCentra preleteli hrad Buchlov a pokračovali cez Chřiby smerom na severo-západ s pristátím v lokalite obce Litenčice. Odštartovalo celkom 7 balónov.

Francúzi ocenili zázemie BalonCentra vo Břestku a krásnu lokalitu na lietanie balónom s tým, že by sa budúci rok radi vrátili a odleteli tu viac letov.

Fotogaléria

Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove Let balonem na Buchlove

Trajektórie letu

Let balonem na Buchlove

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

18.4.2017

Novú balonářskou sezónu sme zahájili krstom dvoch nových balónov v našej flotile.

30.1.2017

Sneh, obloha bez mráčika, nádherné panorámatá Tatier, skvelí pasažieri a skúsená posádka, to bol prekrásny let balónom v Tatrách.

25.1.2017

Balónová fiesta vo Filzmoos prebieha za nádherného slnečného počasia, kráných letov a dobrej nálady.

5.1.2017

V termíne 21-28 / 01/2017 sa posádky BALONY.SK zúčastňujú zimné balónové fiesty v rakúskych Alpách vo Filzmoos.

6.12.2016

Tohtoročný prvý prelet alpských velikánov z Rakúska do Talianska sa nám nadmieru vydaril. Štart z letiska Niederöblarn v 8:30, pristátie v Pordenone o 12:10. Teplota na štarte -8 ° C, pristátie + 7 ° C. Maximálna výška letu 5 244 m (teplota -12 ° C), najvyššia rýchlosť 76,7 km / h.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom