Alpy 2014 - let balónom cez Dachstein

Let balónom cez Dachstein. Celková doba letu 3h25min., urazená vzdialenosť 42,5 km.

Let balónom a pilotovanie balóna ma na celom podnikaní baví zo všetkého najviac. Mám rád lety cez Bratislavu, prelety Karpát, prelety cez Tatry, lety s pasažiermi realizované na Slovensku a v Česku ale vyvrcholenie sezóny a súčasne začiatok novej sezóny v Alpách nad Dachsteinom je pre mňa úžasná záležitosť a veľmi sa teším na tento zážitok celý rok. Aby ste vedeli o čom hovorím, je potrebné takúto skúsenosť zažiť. S našou spoločnosťou sa môžete už od roku 2006 zúčastniť expedičných letov v Alpách a preletieť sa v balóne nad alpskými vrcholkami alebo taktiež absolvovať 200 km dlhý prelet Álp z Rakúska do Talianska. Zažite to s nami! Prajem mäkké pristátia.

Libor Staňa, pilot balóna a majiteľ spoločnosti BALONY.SK a BALONY.EU

Fotogaléria

Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách

Trajektória letu balónom

Let balonem v Alpách - trajektorie letu

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

5.3.2017

Slnečné a letové počasie nám umožnilo uskutočniť prelet Vysokých Tatier.

2.3.2018

Nová balonárska sezóna sa nezadržitelne blíži a opäť vyrážame na úspešnú BALONY.EU TOUR 2018 po Českej a Slovenskej republike. Letos sezónu začíname už 10.3.2018 v Tatrách.

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

14.1.2018

Cez víkend sme využili krásneho zimného a letového počasia a opäť sme brázdili nebe nad Tatrami.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom