Alpy 2014 - let balónom cez Dachstein

Let balónom cez Dachstein. Celková doba letu 3h25min., urazená vzdialenosť 42,5 km.

Let balónom a pilotovanie balóna ma na celom podnikaní baví zo všetkého najviac. Mám rád lety cez Bratislavu, prelety Karpát, prelety cez Tatry, lety s pasažiermi realizované na Slovensku a v Česku ale vyvrcholenie sezóny a súčasne začiatok novej sezóny v Alpách nad Dachsteinom je pre mňa úžasná záležitosť a veľmi sa teším na tento zážitok celý rok. Aby ste vedeli o čom hovorím, je potrebné takúto skúsenosť zažiť. S našou spoločnosťou sa môžete už od roku 2006 zúčastniť expedičných letov v Alpách a preletieť sa v balóne nad alpskými vrcholkami alebo taktiež absolvovať 200 km dlhý prelet Álp z Rakúska do Talianska. Zažite to s nami! Prajem mäkké pristátia.

Libor Staňa, pilot balóna a majiteľ spoločnosti BALONY.SK a BALONY.EU

Fotogaléria

Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách

Trajektória letu balónom

Let balonem v Alpách - trajektorie letu

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

18.4.2017

Novú balonářskou sezónu sme zahájili krstom dvoch nových balónov v našej flotile.

30.1.2017

Sneh, obloha bez mráčika, nádherné panorámatá Tatier, skvelí pasažieri a skúsená posádka, to bol prekrásny let balónom v Tatrách.

25.1.2017

Balónová fiesta vo Filzmoos prebieha za nádherného slnečného počasia, kráných letov a dobrej nálady.

5.1.2017

V termíne 21-28 / 01/2017 sa posádky BALONY.SK zúčastňujú zimné balónové fiesty v rakúskych Alpách vo Filzmoos.

6.12.2016

Tohtoročný prvý prelet alpských velikánov z Rakúska do Talianska sa nám nadmieru vydaril. Štart z letiska Niederöblarn v 8:30, pristátie v Pordenone o 12:10. Teplota na štarte -8 ° C, pristátie + 7 ° C. Maximálna výška letu 5 244 m (teplota -12 ° C), najvyššia rýchlosť 76,7 km / h.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom