Alpy 2014 - let balónom cez Dachstein

Let balónom cez Dachstein. Celková doba letu 3h25min., urazená vzdialenosť 42,5 km.

Let balónom a pilotovanie balóna ma na celom podnikaní baví zo všetkého najviac. Mám rád lety cez Bratislavu, prelety Karpát, prelety cez Tatry, lety s pasažiermi realizované na Slovensku a v Česku ale vyvrcholenie sezóny a súčasne začiatok novej sezóny v Alpách nad Dachsteinom je pre mňa úžasná záležitosť a veľmi sa teším na tento zážitok celý rok. Aby ste vedeli o čom hovorím, je potrebné takúto skúsenosť zažiť. S našou spoločnosťou sa môžete už od roku 2006 zúčastniť expedičných letov v Alpách a preletieť sa v balóne nad alpskými vrcholkami alebo taktiež absolvovať 200 km dlhý prelet Álp z Rakúska do Talianska. Zažite to s nami! Prajem mäkké pristátia.

Libor Staňa, pilot balóna a majiteľ spoločnosti BALONY.SK a BALONY.EU

Fotogaléria

Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách

Trajektória letu balónom

Let balonem v Alpách - trajektorie letu

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

30.1.2019

Posádka BALONY.EU sa po vydarenej Fieste vo Filzmoos presunie do Zell am See, a to v termíne od 4.-8.2.2019. Lietať budeme v závislosti na letovom počasí a letových podmienkach.

21.1.2019

Opäť po roku na mieste činu! V dňoch 19-26 / 01/2019 prebieha zimná balónová fiesta v rakúskom Filzmoos!

11.1.2019

Obdobie od novembra do februára je ideálne počasie na lety balónom v rakúskych Alpách. Ponúkame Vám tak možnosť zúčastniť sa až 5 hodinového preletu alpského pohoria z Rakúska do Talianska alebo môžete absolvovať 2 hodinový let s hromadným štartom ďalších až 50-tich balónov vo Filzmoos a zažiť tak výnimočný zážitok z letu balónom v Alpách.

14.11.2018

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

16.3.2018

S potešením Vám oznamujeme, že pre Vás máme na tohtoročnú sezónu vyrobený ďalší kúsok, a to Super Sport BB26XR s objemom 2 600 m3.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom