Alpy 2014 - let balónom cez Dachstein

Let balónom cez Dachstein. Celková doba letu 3h25min., urazená vzdialenosť 42,5 km.

Let balónom a pilotovanie balóna ma na celom podnikaní baví zo všetkého najviac. Mám rád lety cez Bratislavu, prelety Karpát, prelety cez Tatry, lety s pasažiermi realizované na Slovensku a v Česku ale vyvrcholenie sezóny a súčasne začiatok novej sezóny v Alpách nad Dachsteinom je pre mňa úžasná záležitosť a veľmi sa teším na tento zážitok celý rok. Aby ste vedeli o čom hovorím, je potrebné takúto skúsenosť zažiť. S našou spoločnosťou sa môžete už od roku 2006 zúčastniť expedičných letov v Alpách a preletieť sa v balóne nad alpskými vrcholkami alebo taktiež absolvovať 200 km dlhý prelet Álp z Rakúska do Talianska. Zažite to s nami! Prajem mäkké pristátia.

Libor Staňa, pilot balóna a majiteľ spoločnosti BALONY.SK a BALONY.EU

Fotogaléria

Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách Let balonem v Alpách

Trajektória letu balónom

Let balonem v Alpách - trajektorie letu

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

14.1.2018

Cez víkend sme využili krásneho zimného a letového počasia a opäť sme brázdili nebe nad Tatrami.

4.1.2018

Sneh, obloha bez mráčika, nádherné panorámatá Tatier, skvelí pasažieri a skúsená posádka, to bol prekrásny let balónom v Tatrách.

27.11.2017

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

24.11.2017

V piatok sme zahájili zimnú sezónu expedičných letov v Tatrách krásnym preletom cez Kriváň, Rysy a Lomnický štít s pristátím v Landeku.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom