Napísali ste nám ...

Dobrý deň, ďakujem za krásny zážitok z letu balónom zo Smolenic.

S pozdravom

Baron Karol Hudeček

Dobrý deň, aj my ďakujeme za super zážitok a perfektný profesionálny prístup pána Hojsíka. Určite budeme odporúčať aj ďalším známym.

Prajem vám ešte veľa spokojných klientov.

Barónka Ľubomíra a barón Norbert Fejesovi z Lužianok:)

Dobrý deň, chceme sa poďakovat za krásny a príjemný zážitok, pekný deň

S pozdravom

Mussakova

Dobrý večer prajem, tak konečne sa podaril môj vysnívaný let balónom, na ktorý som sa dlho tešila. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za nádherný a naozaj nevšedný zážitok Vašim šikovným chlapcom. Boli naozaj skvelí a zažili sme úžasný let a aj celý večer. Určite si to niekedy s radosťou zopakujem. Prajem celej spoločnosti ešte veľa spokojných zákazníkov a nech sa Vám darí.

Blahová Viera

Želám pekný deň, chcem sa srdečne poďakovať celému "BALÓNOVÉMU TÝMU" a zvlášť pilotovi MARTINOVI KOUPOVI za krásny zážitok. Bolo to pre mňa skvelé, nádherné a verím, že opakovateľné...:)
Prajem vám, nech sa vám darí rovnako v osobnom živote aj v lietaní.

Zo srdca, Ľubica Šalagová

Dobrý deň, stále v sebe mám ten nezabudnuteľný zážitok ktorý ste zorganizovali 27.2.2016. Patrí Vám moje veľké ĎAKUJEEEEEM.

Pozdravuje

Sekera Milan

Milá pani Nechalová,

aj vďaka Vám sa môj sen o lietaní v balóne stal skutočnosťou. Patrí Vám preto veľké srdečné ĎAKUJEM za Vaše ústretové správanie a trpezlivosť pri rezervovaní termínov, aj za Vašu príjemnú spoločnosť, ste rozsievač dobrej nálady. Som rada, že práve Vy ste s nami leteli, ste veľmi fajn človek, ale samozrejem aj celý Váš balonársky tím bol skvelý, pilota by som si lepšieho ani nevedela predstaviť, bola s ním tiež sranda. Naozaj ste super zohratý pohodový a príjemný kolektív. Tento zážitok vo mne zanechal len úžasné pocity, let sa mi veľmi páčil, už som manželovi naznačila, že k 30-ke mi môže kúpiť ďalší :) ale to mi asi neprejde.. každopádne bolo to celé skvelé a môžem len odporúčať. Perfektný bol aj krst, veľmi sa mi páčil. Jednoducho celé to hodnotím na viac ako 100%. Želám Vám veľa veľa úspechov, šťastných letov a spokojných vzduchoplavcov. Majte sa krásne.

S pozdravom

Baróni Jeleňoví z Boršic

24.07.2013

Dobrý deň p. Duchovný,

chcela by som sa Vám poďakovat za pružné vybavenie nášho letu balonom v piatok 19.7.2013. Leteli sme ponad strednú Moravu. Počasie krásne, posádka balona dobre naladená. P. Libor Staňa nám vytvoril skvelú atmosféru, všetko vysvetlil, popísal, kde sa nachádzame, odpovedal na naše otázky. Medzi nebom a zemou je svet iný.....krásny...ale to sa musí zažiť. Tajne dúfam, že snáď ešte niekedy poletíme a možno aj na slovensku. Bolo to dobrodružstvo, trošku adrenalín, romantika a tie výhlady na pokojnú krajinu-úžasné. Tak veľká vďaka za krásny zážitok. Veľa spokojných vzduchoplavcov a šťastných letov želáme.

So srdečným pozdravom baronka Alena a baron Mário ze Strážnice

23.07.2013

V sobotu 20.7.2013 se mi splnil sen. Letěla jsem balónem a byl to pro mne nezapomenutelný zážitek, za který děkuji pilotovi panu Kovářovi a především své sestře Aničce. Bylo to krásné, díky moc...

Baronka Věra z Vracova

21.07.2013

Dobrý deň pán Soviš,

let sa uskutočnil podľa plánu, pobyt sme si užili aj s rodinkou.
V Balon Centrum Břestek bol pobyt veľmi príjemný.

Ďakujeme.

Elena Mišáková

29.06.2013

Dňa 29.6.2013 sme aj s manželom vyrazili na nezabudnuteľný výlet do Baloncentra Břestek. Počasie bolo už od rána krásne, slnečné ale pre istotu sme čakali na telefonát od pilota, ktorý nám potvrdil miesto a čas letu.

Penzión splnil naše očakávania, pred letom sme si stihli urobiť ešte výlet do Zámku Buchlovice a krásnej záhrady v jeho okolí.

Balón vzlietol po šiestej hodine večer, počasie sme mali úplne ukážkové, partia v balóne bola fantastická, vekovo od 20 do 70 rokov, nasmiali sme sa, pilot bol profesionál a zároveň vtipný.

Počas letu sme videli po poli skákať zajace aj srnky, zvolená krajina na lety balónom je šitá ako na mieru, polia, dedinky, vodné plochy, cesty, železnice...všetko ako na dlani...

Pristátie bolo hladké a samotný pocit umocnilo že sme boli nápomocní aj pri balení balóna. Nasledoval krst prvoletcov a prípitok šampanským, spoločné fotky a návrat späť do penzióna.

Ťažko sa hľadajú slová, bol to pre nás nezabudnuteľný zážitok a veľká vďaka patrí všetkým zamestnancom, špeciálne p. Duchovnému za pomoc pri plánovaní a organizácii letu ako aj za fotenie počas krstu.

Ďakujeme a odporúčame všetkým:-)

Veronika a Róbert, baróni z Uherského Ostroha:-)

18.05.2013

Leteli sme balónom !
Nádherný zážitok, nezabudnuteľný a napísala by som že neopakovateľný, lenže ja už tajne dumám kedy a kde si ho opäť doprajeme :-)

Svet je zhora tak tichý, pokojný a krásny... Stromy sú ako zelené hviezdičky, polia ako farebné koberce, červené strechy domčekov, dedinky ako z lega a vlakové koľaje ako modelová železnica, škoda že vláčik práve nešiel... Z väčších výšok svet ako na dlani, z tých nižších zvláštny pocit, tak nízko, dotýkame sa vrškov voňavej repky olejnej a predsa letíme... Tieň balóna sa ticho kĺže po zeleni polí... Okolo nás ďalšie balóny, ďalšie tiene, aj krúžiace žlté motorové lietadielko s mávajúcim pilotom... Život je na chvíľku pohyblivá maľovaná rozprávka... Všetky starosti sú zabudnuté, zúfalstvo z prvého neuskutočneného letu, čakanie na ďalší termín, obavy z počasia ktoré bolo zrána úplne apokalyptické a ani poobede nie zrovna ideálne, strach aký to vlastne bude pocit, len tak si letieť vzduchom, to všetko je zrazu nepodstatné... Letíme a je to úžasné ! Manžel nadšený, ja nadšená. Usmievame sa ako dvaja blázni :-) Držím sa okraja koša a od radosti by som najradšej poskakovala, je to také krásne :-) Ale hodina je tak málo, tak zúfalo málo ! Pred pristátím smútok, že prichádza koniec, po pristátí túžba nevyliezť z koša a vzlietnuť znova, najlepšie hneď... posledné nostalgické foto pri zapadajúcom slnku...

Tak také to je, letieť balónom...

Potom mátožná večerná cesta autom naspäť, na prívese za nami zbalený balón a ja v hlave jedinú myšlienku - ešte, chcem ešte ! Po príchode krst prvoletcov, šampanské a šup do bielych perín v duchu letieť ešte raz... nie nie, ešte najmenej desaťkrát ! :-)

Naša veľká vďaka patrí majiteľovi firmy Liborovi Staňovi, ktorý bol zároveň naším pilotom a tiež všetkým zamestnancom s ktorými sme prišli do styku, za vysokú úroveň a absolútnu profesionalitu pri organizovaní letu. Za trpezlivosť pri objednávaní termínu a ubytovania ďakujeme špeciálne Věre Nechalovej a Davidovi Sovišovi. Nápad s ubytovaním k letenke v krásnom zrubovom penzióne v Břestku je výborný a večer sme ho naozaj ocenili :-)

Splnili ste nám sen.

Ďakujeme.

Ina a Michal, baronstvo ze Zlobic

19.10.2012
Dobrý deň,

chcem sa Vám veľmi pekne zaďakovať za bezproblémový priebeh našej komunikácie, za nekomplikovaný priebeh celej akcie...všetko dopadlo v najlepšom poriadku, bol to pre mňa krásny zážitok...

ešte raz vďaka a želám veľa spokojných zákazníkov

Barónka Sylvia..:)

10.10.2012
Dobry den,

chceme sa velmi pekne podakovat za prijemny pobyt a este krajsi let dna 10.10.2012.
Pilot - vynikajuci,strava - vyborna, ubytovanie velmi prijemne,okolie nádherné a velmi mili ludia naokolo :)

Vrelo odporucame a hadam sa uvidime pri dalsom lete.

Zuzana,Emilia a spol. z Bratislavy

8.8.2012
Dobrý den,

ďakujeme za sprostrekovanie letu na Břesteku u Buchlovic. Bol to veľmi pekný zážitok, počasie nám konečne vyšlo , ubytovanie perfektné a krajina krásna.

Samotný let a prístup pilota profesionálny.

Vďaka

Ondrušová Gabriela, Senica

30.7.2012
Chceli by sme Vám veľmi pekne poďakovať za spoluúčasť pri plnení nášho sna ktorým bol let balónom. Kraj v ktorom sme boli bol nádherný a určite prispel k tomu, že tento zážitok bude pre nás ešte nezabudnuteľnejší, sme veľmi radi že i vďaka vašej spoločnosti sme si spravili príjemný výlet a spoznali niečo nové a nádherné. Sme nadmieru spokojní s ubytovaním a aj celkovým prístupom Vás aj vašich zamestnancov , ktorí boli milí a ústretoví a aj vďaka nim sme sa cítili veľmi príjemne. Takže ešte jedno veľké ďakujem sme radi že sme si vybrali práve Vás.

S pozdravom Lenka , Róbert a Tomáš

30.7.2012 - Let balónem - lokalita BalonCentrum Břestek
Dobry vecer,

leteli sme, dakujem za ponuku ist na Moravu, bolo to tam super!

S pozdravom

Kleinova

29.7.2012 Břestek
Dobry den Zdenka,

rada by som sa Vam podakovala za Vasu trpezlivost, ustretovost a ochotu.

V nedelu sa nam podarilo vzlietnut a let bol fantasticky. Pocasie vyzeralo pocas dna nie velmi priaznivo a i pred odletom sa blizila burka.
Potvrdila sa vysoka profesionalita celeho timu. Posunul sa odlet a zmenilo sa miesto odletu, takze nakoniec sme si let vychutnali/uzili a huraaaaaaa podarilo sa to.:)))

Morava je nadherny kraj a som rada, ze som nakoniec letela tam, kde som to povodne i planovala a velmi chcela.

Este raz Vam srdecne dakujem za pomoc.

Zdravim Vas a prajem Vam pokojny start do noveho pracovneho tyzdna.

Daniela S.

23.6.2012 Břestek
Dobry den,

chceme Vam tymto este raz velmi pekne podakovat za vynimocny zazitok, akym bol let balonom s Vasou spolocnostou. Po komlikaciach s prevadzkou balonov na Slovensku sme velmi radi prijali Vasu ponuku a stravili vikend na Morave, na prijemnom mieste, s prijemnymi ludmi a so skvelymi sluzbami.

Tesime sa na dalsi let.

Katarina a Roman Zollerovi


PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

3.4.2019

Môžeme tu letieť napríklad sto krát, ale tento pohľad sa nám nikdy neomrzí. Nádhera. Leťte s nami balónom cez Tatry i vy.

1.3.2019

Cez víkend sme využili krásneho zimného, slnečného a letového počasie a tak sme s našimi balóny opäť brázdili modré nebo nad Vysokými Tatrami.

30.1.2019

Posádka BALONY.EU sa po vydarenej Fieste vo Filzmoos presunie do Zell am See, a to v termíne od 4.-8.2.2019. Lietať budeme v závislosti na letovom počasí a letových podmienkach.

21.1.2019

Opäť po roku na mieste činu! V dňoch 19-26 / 01/2019 prebieha zimná balónová fiesta v rakúskom Filzmoos!

11.1.2019

Obdobie od novembra do februára je ideálne počasie na lety balónom v rakúskych Alpách. Ponúkame Vám tak možnosť zúčastniť sa až 5 hodinového preletu alpského pohoria z Rakúska do Talianska alebo môžete absolvovať 2 hodinový let s hromadným štartom ďalších až 50-tich balónov vo Filzmoos a zažiť tak výnimočný zážitok z letu balónom v Alpách.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-