Let balónom

Prečo let balónom s BALONY.SK

  • Prax 25 rokov – skúsenosti a profesionalita – let balónom realizujú profesionálne posádky
  • sme najväčší prevádzkovateľ v Slovenskej a Českej republike, prevádzkujeme 15 balónov a taktiež najväčší balón v SR a ČR pre 16 pasažierov + pilot + stevardka
  • jedinečné zázemie pre vyhliadkové lety balónom BalonCentrum*** penzión s reštauráciou, k letenke zvýhodnená cena ubytovania – spojte svoj let s dovolenkou u nás
  • záruka kvality služby – počet predaných leteniek, každoročne sa v našich balónoch odvezie v SR a ČR niekoľko tisíc spokojných pasažierov. Prečítajte si viac dôvodov prečo let balónom práve s našou spoločnosťou.
  • vyhliadkový let balónom ušitý priamo na mieru, napríklad Gastronomický zážitok vo vzduchu len u nás
  • nové moderné balóny, veľké a priestranné koše, zázemie silnej spoločnosti s praxou 25 rokov
  • naše balóny sú poistené, certifikované, pravidelne udržované a kontrolované

Akcia s BALONY.SK

Teraz môžete uhradiť iba zálohu vo výške 40 EUR/osoba a zvyšok môžete uhradiť neskôr, najneskôr však pred letom.

Akcia od 139 €
Pôvodná cena 168 €
Let balónom Let balónom Štandard
Akcia od 99 €
Pôvodná cena 129 €
Let balónom z BalonCentra Let od BalonCentra
Akcia od 278 €
Pôvodná cena 308 €
Zážitkový pobyt Zážitkový pobyt

Ceny leteniek

Akcia od 599 €
Pôvodná cena 600 €
Súkromný let balónom Súkromný let
Akcia od 149 €
Pôvodná cena 285 €
Let balónom Tatry Let v Tatrách
Akcia od 290 €
Let let balónom v Alpách Let v Alpách
Akcia od 799 €
Let balónom Bratislava Súkromný let nad BA
Novinka
Gastro zážitok vo vzduchu Let Gastro
 

Darujte zážitok! - let balónom v celej SR a ČR!

  • Senec, Sládkovičovo, Smolenice, Trnava, Nitra, Piešťany, Nové Mesto n/V, Trenčín, Myjava, Rajecká dolina (Žilina, Kysucké n. Mesto, Čadca), P. Bystrica/Bytča/Súľov, Orava (D. Kubín, Trstená, Námestovo), Turiec (Martin, Turčianske Teplice, Kremnica), Liptov (Ružomberok, Liptovský Mikuláš), Poprad-Tatry, Horehronie (B. Bystrica, Brezno), Detva (Zvolen, Lučenec), Gemer (Rimavská Sobota, Revúca) v Slovenskej republike

Ako prebieha let balónom

Pri jednotlivo predaných letenkách napĺňame kôš balóna na 6 až 12 pasažierov u menších balónov, 12 až 20 pasažierov u väčších balónov. Tzn., že okrem Vás poletí v balóne niekoľko ďalších pasažierov.

Odporúčame sledovať nami vypísané plánované lety a v prípade Vášho záujmu o daný termín, miesto štartu, či žiadanou veľkosť balóna si, prosím, zarezervujte miesto pre Vás. Môžete tiež sami požiadať o vypísanie plánovaného letu a v prípade prihlásenia ďalších pasažierov a naplnení koša na min. 6 pasažierov bude let uskutočnený podľa Vašej požiadavky.

Po pristátí prebieha krst prvoletců so šampanským, pasažieri obdržia na pamiatku certifikát o absolvovaní letu balónom. Počas letu je dovolené fotiť a natáčať. Pre väčšiu skupinu ľudí je možné letieť dvoma a viac balónmi súčasne.

Odkiaľ lietame

Mimo uvedené lokality v sekcii štartovné miesta účtujeme cestovné náklady 1 EUR/km na miesto štartu a späť.

Naša spoločnosť je držiteľom povolenia na letecké práce vrátane vyhliadkových letov balónom, vydaným Úradom pre civilné letectvo Slovenskej republiky (CAA). Máme už viac ako 25 rokov skúseností s prevádzkovaním balónového lietania. Lietame s novými, modernými balóny.

Nenechajte si ujsť tento nevšedný zážitok!

Fotogaléria - let balónom

K nahliadnutiu do našej fotogalérie z lietania nielen v SR, ale aj z niekoľkých miest v Európe, USA, Japonska, alebo z lietania v Alpách navštívte sekcii fotogaléria.

div class=

PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

3.4.2019

Môžeme tu letieť napríklad sto krát, ale tento pohľad sa nám nikdy neomrzí. Nádhera. Leťte s nami balónom cez Tatry i vy.

1.3.2019

Cez víkend sme využili krásneho zimného, slnečného a letového počasie a tak sme s našimi balóny opäť brázdili modré nebo nad Vysokými Tatrami.

30.1.2019

Posádka BALONY.EU sa po vydarenej Fieste vo Filzmoos presunie do Zell am See, a to v termíne od 4.-8.2.2019. Lietať budeme v závislosti na letovom počasí a letových podmienkach.

21.1.2019

Opäť po roku na mieste činu! V dňoch 19-26 / 01/2019 prebieha zimná balónová fiesta v rakúskom Filzmoos!

11.1.2019

Obdobie od novembra do februára je ideálne počasie na lety balónom v rakúskych Alpách. Ponúkame Vám tak možnosť zúčastniť sa až 5 hodinového preletu alpského pohoria z Rakúska do Talianska alebo môžete absolvovať 2 hodinový let s hromadným štartom ďalších až 50-tich balónov vo Filzmoos a zažiť tak výnimočný zážitok z letu balónom v Alpách.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom

Košík: 0,-