Gastronomický zážitok vo vzduchu

Leteli ste už niekedy balónom? A večerali ste už niekedy priamo na palube balóna s pohárom šampanského? Prežili ste už niekedy noc v zrube? Že nie? Tak mi hovoríme ANO! Prežite tento LUXUSNÝ zážitok exkluzívne iba u nás!

Nakoľko sme vlastníkmi a súčasne prevádzkovatelia penzion restaurantu BalonCentrum v krásnej lokalite Chřibu a hradu Buchlova, tak sa priamo ponúka poskytovanie nadštandardnej EXKLUZÍVNEJ služby – "gastronomický zážitok vo vzduchu" s pobytom v štýlovom zrubovom penzióne na 2 noci.

Ceny leteniek


PrihlásenieRegistrácia


Novinky z letu balónom

25.1.2017

Počasie sa nám konečne umúdrilo a mohli sme tak spolu s ďalšími balóny odštartovať a užiť si 2 hodinový krásny, slnkom prežiarený let nad Dachsteinom a Planai.

14.1.2018

Cez víkend sme využili krásneho zimného a letového počasia a opäť sme brázdili nebe nad Tatrami.

4.1.2018

Sneh, obloha bez mráčika, nádherné panorámatá Tatier, skvelí pasažieri a skúsená posádka, to bol prekrásny let balónom v Tatrách.

27.11.2017

Hľadáte originálny vianočný darček? Potom už nemusíte, darujte zážitok. Vydajte sa s nami za hranice všedných dní a nechajte sa unášať vetrom v koši teplovzdušného balóna.
Zažite tak nezabudnuteľné chvíle s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi.

24.11.2017

V piatok sme zahájili zimnú sezónu expedičných letov v Tatrách krásnym preletom cez Kriváň, Rysy a Lomnický štít s pristátím v Landeku.

Zobrazit všechny novinky

Odporúčame

Darčekový certifikát ešte dnes

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich blízkych darčekom ešte dnes, môžeme Vám zaslať darčekový certifikát ihneď v elektronickej forme.


Darčekový certifikát

Akceptujeme tieto platobne karty


Akceptujeme tieto platobne karty

Video z letu balónom